תחילה, חשוב לציין כי בניגוד לדעה הרווחת בה לא מעט אנשים נוטים לחשוב כי מדובר בפעולה שניתן לבצע באופן עצמאי, ניתן לומר באופן חד משמעי כי ההמלצה המרכזית תהיה להיעזר בשירותיו של אינסטלטור מקצועי ומוסמך שכן, מדובר בתקלה שעשויה להפוך למורכבת בן רגע בעת בה אתם לא מחזיקים בידע הנדרש. במטרה להקל עליכם בעת ההתנהלות מול האינסטלטור אליו פניתם עבור החלפת ניאגרה, ריכזנו עבורכם במאמר הבא את כלל הדגשים הרלוונטים על מנת לוודא כי אתם מבצעים אתם עוברים את התהליך על הצד המקצועי והטוב ביותר:

1.צילמו לאיש המקצוע את הניאגרה הישנה

השלב הראשוני בעת תהליך החלפת ניאגרה יהיה לצלם לאינסטלטור את הניאגרה הישנה לצורכי זיהוי שכן, ישנם לא מעט סוגים של ניאגרות שונות וביניהם ניאגרות סטנדרטיות מפלסטיק, ניאגרות מונובלוק וכן הלאה וכן הלאה. במידה ואתם מחליפים ראש בראש, חשוב לציין כי על הניאגרה החדשה להיות זהה באופן מוחלט לישנה. שלחו לאינסטלטור תצלום של הניאגרה הישנה שלכם על מנת שיוכל לעדכן אתכם בסוג הניאגרה הרלוונטי ביותר עבורכם.

2.בדקו את המחירים של האינסטלטור מראש

לאחר פנייתכם לאיש המקצוע, מוטב כי תערכו השוואת מחירים אל מול האינסטלטור השונים הקיימים באינטרנט. נוסף על כך, חשוב לזכור כי המחיר אותו תקבלו מהאינסטלטור כולל את ההתקנה בלבד ללא הניאגרה עצמה.

3.וודאו כי לניאגרה יש אחריות

מהאינסטלטור אשר החליף לכם את הניאגרה תוכלו לקבל אחריות של עד שנה אשר תפקידה לכסות אתכם בגין תקלות כאלו ואחרות הנובעות מהתקנה לקויה, מוטב כי תדרשו אותה בכתב. לעומת זאת, מהחברה ממנה רכשתם את הניאגרה תקבלו במרבית המקרים שנה אחריות, גם אותה בקשו בכתב.