ניתן לומר באופן חד משמעי כי יחד עם חלוף השנים האחרונות המטבח הפך לליבה של חלל הבית. אנו מבלים בו את מרבית היום, מבשלים בו, אוכלים בו ולא פעם ולא פעמיים אף מארחים בו את הקרובים לנו. המטבח בימים אלה הפך לחלל מרווח ופתוח, אשר מהווה חלק בלתי נפרד מהסלון ומסך כלל הבית. אדריכלים בליווי מעצבי פנים מדווחים כי למעשה מדובר בחלל בו מושקעת ההשקעה הכספית הגבוהה ביותר מיתר חלל הבית. כמו כן, אפשר לומר כי בלב המטבח ישנם הברזים שכן, כיור מרווח בליווי ברז נוח ומתקדם מהווים חלק מהפונקציות החשובות ביותר בחלל המטבח המודרני. למעשה, אפילו לא תאמינו כמה ברז איכותי וטוב יקל עליכם באופן משמעותי בעת תהליכי הבישול ועד לתהליכי הניקיון שלאחריו. אי לכך, במידה ואתם מעוניינים בטבח מודרני, נוח ומתקדם - מוטב כי לא תוותרו על ברזים איכותיים.

דגשים שחשוב להתייחס אליהם טרם החלפת ברזים במטבח

• אחריות - אחד הדגשים החשובים ביותר שיש להתייחס אליהם טרם ביצוע החלפת ברזים במטבח הוא לבדוק את מספר שנות האחריות אשר מעניקה לכם החברה שכן, מספר השנים עשוי להוות אינדיקציה מעולה בכל הנוגע לטיב איכות המוצר. אם כי, ככל שהחברה בטוחה יותר במוצר שלה, ניכר כי היא תעניק עבורו יותר שנות אחריות.

• תו תקן - דגש נוסף וחשוב לא פחות יהיה לוודא כי אתם לא רוכשים ברז ללא תו תקן. תו תקן ישראלי למעשה יעיד על חומרי הגלם מהם עשוי הברז וכמו גם, מידת האיכות והעמידות שלו.

• חלקי חילוף - כל ברז, גם אם מדובר באחד הברזין הטובים ביותר - עלול להתקלקל לאחר פרק זמן מסוים. עליכם לוודא כי אין קושי בכל הנוגע להשגת חלקי חילוף עבור הברז עליו שמתם עין.