המומחים לשרברבות

שרות 24 שעות ביממה. הגעה תוך 20 דקות
שרות רק באזור המרכז

שתפו אותנו !

אינסטלטורים , אינסטלטור מומחה

בעיות אינסטלציה הן מטרד לא קטן כאשר הן מתרחשות ורובנו נוהגים לקרוא לדגל אינסטלטורים בכל בעיית אינסטלציה – אך יש לזכור כי לא בכל בעיית אינסטלציה אנו צריכים לשלם על עזרתם המקצועית של אינסטלטורים – צריך להבין, כי גם אינסטלטורים מקצועיים ינסו לפתור את הבעיה באותה הדרך ורק במידה ויגלו כי אין זה פותר את הבעיה יפנו לדרכים אחרות.

יש לי סתימה בצנרת של הכיור – מה עושים? במקרה הזה לרוב האנשים התשובה תהיה להתקשר לאינסטלטורים לעזרה – ובכן, לפני כן ניתן לנסות מספר דברים שאולי יוכלו לפתור את הבעיה ללא הצורך בקריאה לעזרה המקצועית של אינסטלטורים. פומפה הוא כלי שלמעשה יש לכל ואחד מאיתנו בבית – נכון, ראינו את הפומפה לא פעם ולא פעמיים בסרטי קומדיה כאלו ואחרים, אך למעשה הפומפה הוא כלי שימושי אשר יוכל לפתור את בעיית הסתימה – פשוט הצמידה את הפומפה לפתח הכיור ונסו לפתוח את הסתימה לאחר מכן, פתחו את הסיפון (החלק של הצנרת שנמצא בארון המטבח תחת הכיור).

במידה ושני הפעולות הבסיסיות הללו עולות בתוהו – הזמינו עזרה מקצועית של אינסטלטורים על מנת שיסייעו לכם בפתרון הבעיה (ככל הנראה על ידי העברת צינור או החלפת הצנרת). לחילופין, ניתן לנסות בחומרים שונים אשר זמינים בשוק לפתיחת סתימות (עם זאת, לא מומלץ להשתמש בה – הן בגלל הנזק שהן יכולות לגרום לכיור והן בגלל ששימוש בהם ללא ידע מקצועי יכול להיות מסוכן) – מוצר שכזו לדוגמא הינו "סנו אינסטלטור".

לסיכום, לא בכל בעיית אינסלטציה קטנה יש צורך להתקשר לעזרתם המקצועית של אינסטלטורים – זאת מכיוון שישנן בעיות אשר פתרון הוא יחסית פשוט ולמעשה, האינסטלטור יבצע בדיוק את אותן הפעולות בעצמו – לכן אם יש לכם סתימה בכיור, אתם צריכים להחליף ברז באחד מהכיורים או באמבטיה או כל בעיית אינסטלציה אחרת – מוטב לבדוק האם ניתן קודם לפתור את הבעיה בעצמנו בצורה פשוטה יחסית במקום קריאה שיכולה להיות יקרה מאוד לחלקנו – במידה והתשובה היא לא – חשוב לקרוא לעזרה מקצועית של אינסטלטורים ולא לנסות בעצמנו כיוון שיש סיכוי כי נחמיר את הבעיה

שינוי גודל גופנים