המומחים לשרברבות

שרות 24 שעות ביממה. הגעה תוך 20 דקות
שרות רק באזור המרכז

שתפו אותנו !

אינסטלטור

איך תדעו האם אינסטלטור אותו העסקתם הוא חאפר?
אינסטלטורים, או הטובין שביניהם ליתר דיוק, עובדים קשה בכדי להרוויח את לחמם אך  תמיד, כמו בכל תחום, יהיה את אותו אינסטלטור חאפר ורמאי. אז איך נדע לזהות אינסטלטור חאפר ולבחור במקומו אינסטלטור אמין והגון?
אינסטלטור חאפר – עלויות נוספות 
כמו שאתם תמיד שואלים על עלויות נוספות ותוספות תשלום כאלו ואחרות בתחומים אחרים כך גם כאן – דרך אחת על מנת "להקפיץ" את המחיר היא להציע מחירי רצפה (של 100 שקלים סה"כ לדוגמא) בלי להזכיר מה בדיוק זה כולל – זו בדרך כלל שיטה של אינסטלטור חאפר – כאשר הוא יגיע לביתכם יתווספו למחיר עלויות ייעוץ, עלויות ביקור ועלויות נוספות אחרות אשר ינפחו את המחיר בצורה משמעותית. לכן, לפני שה אינסטלטור מתחיל בעבודה ואף אפילו לפני שהוא יוצא אליכם – בקשו ממנו מסמך כתוב וחתום על ידו אשר מפרט את כל הסכומים אשר אתם תידרשו לשלם עבור עבודת האינסטלציה שיעשה עבורכם בין אם בבית, בחצר או בעסק.
בנוסף, מומלץ לעשות סקר שוק על מנת לברר את המחירים המקובלים עבור שירותיו של אינסטלטור – בקשו ממספר חברי משפחה או היכנסו לאתרים של בעלי מקצוע והתקשרו למספר אינסטלטורים על מנת לקבל הצעות מחיר – כמובן, שיכול להיות שהמחיר יהיה גבוה או נמוך יותר אבל תוכלו לקבל מושג די טוב לגבי המחיר אותו תצטרכו לשלם וזכרו – אם המחיר של אינסטלטורכלשהו הוא נמוך בצורה משמעותית מאחרים – הדבר אמור להדליק לכם נורא אדומה.
אינסטלטורים  חאפרים – ניפוח מחירים 
במידה שאותו אינסטלטור שהחלטתם להעסיק צריך להחליף צנרת בביתכם הוא יצטרך לרכוש אותם בחנות המיועדת לכך – זו דרך נוספת לניפוח המחיר, כאשר אינסטלטור חאפר יבקש כ-500 שקלים עבור חלק אשר עלה לו כ-300 שקלים. בכדי להימנע מניפוח מחירים בדרך זו ניתן לעשות פעולת מנע פשוטה מאוד – בקשו חשבונית רכישה לכל חלק אשר הוא רכש – במידה ולאותואינסטלטור יש את אותו חלק, בדקו כי הינו באמת חדש וכנסו לאינטרנט ובדקו את מחירו של החלק על מנת להימנע מלשלם יותר מדי.
לסיכום, יש לזכור כי מעניקי השירות – אינסטלטור ועוד אינסטלטור הם אנשים הגונים אשר עובדים קשה – עם זאת, ישנם בתחום הזה חאפרים אשר קוראים לעצמם אינסטלטור ומערימים קשיים על אותו אינסטלטור הגון – בעזרת הטיפים אשר קראתם כאן תוכלו להימנע מליפול בפח של אחד מהם ולהעניק את העבודה לאינסטלטור אמין ולא לאינסטלטור חאפר.

שינוי גודל גופנים